MARS Shipyards & Offshore

Grupę MARS Shipyards & Offshore tworzą 3 spółki z sektora stoczniowego oraz produkcji offshore: ST3 Offshore (Szczecin) i Stocznia Remontowa Nauta (Trójmiasto) oraz Energomontaż-Północ Gdynia (EPG) a także biuro konstrukcyjno-projektowe MARS Design & Solutions.

Ponadto Fundusz Inwestycyjny MARS posiada udziały w stoczni CRIST, która ściśle współpracuje z grupą, w ramach wspólnego wykorzystania technologii i potencjału produkcyjnego.

Działalność grupy MARS Shipyards & Offshore opiera się na czterech obszarach przemysłu stoczniowego: remontach i konwersjach statków, budowie nowych jednostek pływających, produkcji konstrukcji stalowych offshore oraz produkcji specjalnej. Dzięki połączeniu kompetencji spółek we wszystkich tych segmentach, grupa może oferować zróżnicowane produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Idea grupy MARS Shipyards & Offshore opiera się na integracji i współpracy na wielu poziomach, tak aby, korzystając z efektu synergii, stworzyć produkt na miarę nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt

Biuro w Warszawie:

ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Tel. +48 22 583 84 92
Fax +48 22 583 87 05

biuro@mstfi.pl

Kontakt dla mediów

e-mail: press@mstfi.pl
Tel. +48 22 583 87 04

  • Mars - Pinterest
  • Mars - Youtube
  • Mars - Google+
  • Mars - Instagram